Шиномонтаж і поради щодо домашнього зберігання шин

Щоб безпечно і комфортно їздити в будь-яку пору, водій зобов’язаний мінімум двічі на рік відвідувати шиномонтаж. Тут досвідчені майстри швидко проведуть сезонну заміну автошин і не тільки.

Спектр послуг, які надають найкращі шиномонтажі в Києві та інших містах України:

– Мийка, діагностика та балансування коліс.

– Ремонт шин, включно з безкамерними (порізи, проколи, усунення гриж і сторонніх предметів).

– Ремонт і реставрація дисків (вирівнювання, рихтування, прокатка, правка, фарбування).

– Заміна ніпелів.

– Безкоштовні консультації з догляду та експлуатації шин і дисків.

Водії також можуть залишити шини та диски на сезонне зберігання. Це буде гарантією, що колеса перебувають під наглядом професіоналів, які знають, як правильно за ними доглядати.

Заїхати на шиномонтаж поруч із домом або роботою можна за попереднім записом онлайн або в телефонному режимі. Це дасть змогу заощадити час на очікуванні своєї черги, грамотно розпланувавши день.

Домашнє зберігання шин і дисків – умови

Якщо у водія є гараж або інше приміщення з вільною площею, можна самостійно зберігати гуму з дисками в період міжсезоння. Але для цього потрібно попрацювати, створивши відповідні умови.

Почати потрібно з генерального прибирання гаража. Шини мають зберігатися в чистому сухому приміщенні, де:

– немає поруч теплових приладів і хімічних речовин;

– не потрапляють прямі сонячні промені;

– є можливість постійного провітрювання і підтримки температури в діапазоні від +10 0C до +25 0C;

Перед зберіганням гуму і диски потрібно очистити від бруду і оглянути, чи немає пошкоджень. Якщо помічені навіть невеликі дефекти, їх бажано відразу усунути, щоб не посилилася проблема за період міжсезоння.

Варіантів зберігання шин і дисків є два:

1.      Комплектом. Це оптимальний спосіб, оскільки не доведеться двічі на рік колупати гуму під час демонтажу дисків. Це виключає ризик завдати пошкодження шині, що може призвести до необхідності ранньої її заміни.

Колеса укладаються горизонтально стопкою в кількості до 4-х штук. Раз на місяць нижні і верхні скати потрібно міняти місцями, щоб рівномірно розподілялося навантаження.

2. Окремо. Диски ховаються в ящики або чохли, щоб вони не зазнали ненавмисних ударів. Шини можна розкласти на стелажі або встановити стоячи, розгортаючи їх також один раз на місяць.

Правильне зберігання шин і дисків – один із головних чинників безпечної їзди.